Ida Lis, uczennica klasy 4 g, zajęła I miejsce w rozgrywanym w Skierniewicach V

Pucharze Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym. Zawody odbyły się w miniony weekend.

Ida zdobyła złoty medal w kategorii do lat 23, uzyskany przez nią w trzech konkurencjach

wynik, czyli 462,5 kg, sprawił, że została także najlepszą zawodniczką całego turnieju.

Warto dodać, że intensywne, systematyczne treningi w Bełchatowie i w Łodzi

umiejętnie łączy z dobrymi wynikami w nauce. Jej kolejny ważny start to listopadowe

Mistrzostwa Europy, które odbędą się na Litwie.

Wielkie gratulacje!

Wychowawcy klas II, III i IV serdecznie zapraszają na zebrania z rodzicami,

które odbędą się dnia 12.09.2019r (czwartek) o godz. 17:00 w salach lekcyjnych.

Rodziców uczniów klas pierwszych zapraszamy

na spotkanie z Dyrekcją Szkoły i wychowawcami

dnia 12.09.2019r (czwartek) o godz. 17:00 na salę konferencyjną.

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 12.09.2019r (czwartek) o godz. 18:30 

w sali multimedialnej.

Posiedzenie Rady Pedagogicznej odbędzie się
29 sierpnia (czwartek) o godz. 900

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września 2019r (poniedziałek) o godz. 10:00.

Serdecznie zapraszamy

EGZAMINY POPRAWKOWE DLA UCZNIÓW ZSP 4

 

28.08.2019r. (ŚRODA) – godz. 9.00 - MATEMATYKA,

                                                        ZASADY ŻYWIENIA

                                     

                                         godz. 12.00 - JĘZYK POLSKI,

                                                             JĘZYK ANGIELSKI,

                                                             MAGAZYNY DYSTRYBUCYJNE,

                                                             PROCESY MAGAZYNOWE

                                                               

Listy zdających znajdują się w sekretariacie szkoły.

Przygotowany dla uczniów zakres materiału z poszczególnych przedmiotów znajduje się w sekretariacie szkoły.

 

 

Wykaz sal egzaminacyjnych na egzaminy poprawkowe.

 

Lp.

Nazwa przedmiotu

Data

Egzaminator

Nr sali

1.

Matematyka

28.08.2019r.

M. Mielczarek

311

2.

Matematyka

28.08.2019r.

B. Szymczyk

311

3.

Matematyka

28.08.2019r.

A. Sadurska

316

4.

Matematyka

28.08.2019r.

A. Sokołowska

316

5.

Język polski

28.08.2019r.

D. Ejme

313

6.

Język polski

28.08.2019r.

E. Mordalska

313

7.

Język polski

28.08.2019r.

J. Wereszka

313

8.

Język angielski

28.08.2019r.

A. Kochańska

317

9.

Język angielski

28.08.2019r.

M. Niewiadomska

317

10.

Język angielski

28.08.2019r.

E. Wolska

317

11.

Zasady żywienia

28.08.2019r.

W. Konieczna

314

12.

Zasady żywienia

28.08.2019r.

M. Pawlak

314

13.

Magazyny dystrybucyjne

28.08.2019r.

J. Pędziwiatr

315

14.

Procesy magazynowe

28.08.2019r.

J. Pędziwiatr

315